Servisler

Kargonun Alınacağı Adrese Gelen Görevli Personelimiz Kargonuzu Kabul Standartlarına Göre Değerlendirerek, Gerekli Bilgileri Alır. Teslim Fişini Doldurarak Kargonuzu Teslim Alır. Teslim Fişi, Kargo Teslim Alınırken Görevli Personelimiz Tarafından Düzenlenen Matbu Evraktır. Eğer Kargo Ticari Emtia Niteliği Taşıyor İse, Kargoya Ait Fatura Bilgileri İstenir.
Operasyon Merkezimize Ulaştırılan Kargolar Paketleme, Eşleştirme Ve Poşetlenmek Suretiyle Etiketleri Oluşturulur Sevke Hazırlanır. Mektup, Fatura, Sirküler Ve Davetiyelerinizin, Yüksek Süratlı Makina Ve Moder Otomasyon Sistemleriyle Dıgıtal Yada Kağıt Üzerine Adres Baskılı Etiketlenmesi, Zarflanması, Posta Veya Dağıtım Firmalarına Teslimi, Ayrıca, Bülten, Dergi, Gazete, Broşür, Kitap, Katalog, Ürün Ve Promosyonlarınızın Baskılı Kağıt Veya Naylonla (Adres Etiketli Yada Etiketsiz), Titizlikle Poşetlenmesi Ve Dağıtımı Yapılır.
Etiketlenen Kargoların Kabul İşlemlerinin Ardından İl Bazında Ayrılarak Çantaları Oluşturulur Kara Ve Uçak Olmak Üzere Şirketimizden Direkt Olarak Sevki Sağlanır Kurumsal Müşteri Temsilcileri Gönderileriniz Operasyon Merkezimize Ulaştığı Andan İtibaren Her Firmaya Özel Müşteri Temsilcisi Atanarak Gönderilerinize Dair Tüm Mail Alışverişlerini, Kargo Takibini, Teslim Ve İade Raporlamasını Günlük Olarak Düzenler Ve Firmalara Sunar.
Sevke Çıkarılan Gönderiler Call Center Personeli Tarafından Alıcıya Sms Gönderilerek Kargosu Hakkında Bilgi Verilmekte Ve Varış Noktasına Ulaştığında Alıcıya Teslimi Sağlanıncaya Kadar Takip Edilir Alıcının Kargoyu Kabul Etmemesi Halinde İade Gerekçesi Sistem Ekranına Giriş Yapılır İade İşlemi Gerçekleştikten Sonra İade Gönderileriniz Raporu İle Firmanıza Teslim Edilir.