Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

Cevher Kargo, 20 Yıllık Sektör Birikiminin Meyvesi  Kurumsal Kargo Hizmetleri Firmasıdır.

Düzenli Kurumsal Gönderileriniz için anahtar teslim hizmetler sunar.

Uzmanlık alanı Kurumsal Kargoculuk olan Cevher Kargo, ihtiyaç duyabileceğiniz dağıtım öncesi ve dağıtım sonrası tüm hizmetlerin, organizasyonunuzla ve süreçlerinizle uyum içerisinde yönetimini sağlayarak şirketinize özel kargo hizmeti üretir.

Konusunda uzman proje yöneticileri, müşteri hizmetleri, ofis ve saha personeli ile ekibinizin bir parçası olmayı hedefler, işinize değer katar.

Ülkemizin en büyük kargo organizasyonundan ve en yaygın dağıtım ağından aldığı operasyon gücüyle, kurumsal kargo sektörünün güncel ihtiyaçlarına yönelik özelleştirilmiş ek hizmetleri birleştiren Cevher Kargo, müşteri odaklı kalite yaklaşımı çerçevesinde her müşterisinin kargo hizmeti ihtiyacını ayrı bir proje olarak değerlendirip, müşterilerine özel, esnek hizmet akışı sağlar.

Radyo, tv, e-ticaret ve telemarketing vb. satış kanalları ile ürünlerini pazara sunan müşterilerine, depolama ve stok yönetimi, paketleme/poşetleme, kapıda tahsilat, ürün bedellerinin müşterisinin tercihine göre günlük/haftalık aktarımı, ayrıntılı operasyonel ve finansal raporlama gibi hizmetler sunarak satış sonrası operasyonunun büyük kısmını üstlenir, müşterilerinin temel faaliyetleri olan ürün satışa odaklanmalarına katkı sağlar.